Před příchodem epidemie Covid-19, jsme započali s nabídkou registrace a prezentace brněnských firem na informačním a zábavním portále www.brnopoint.cz v sekci „SLUŽBY A ŘEMESLA“. „Díky“ výše uvedenému jsme tuto nabídku museli záhy ukončit, neboť firmy neměly většinou zájem investovat finanční prostředky do jakékoliv reklamy. Nyní na tuto činnost, po uklidnění situace, navazujeme.

Jaké informace budou uvedeny v prezentaci firmy?

Firma bude uvedena v podsekci, která koresponduje s její činností. V základní prezentaci bude uveden název firmy vč. její adresy a MČ Brna s proklikem na popis činnosti firmy, její kontaktní údaje, mapu kde se firma nachází vč. GPS , dále aktivní link na její webové stránky a případně další informace týkající se dané firmy.

A co Vás to bude stát?

Ročně pouhých 365 Kč (symbolicky 1 Kč denně) za uvedení firmy max. ve dvou podsekcích.

A jaký může být přínos tato registrace pro Vaši firmu?

Vzhledem k vysoké návštěvnosti portálu, můžete získat především řadu nových zákazníků, takže registrační poplatek se Vám může několikanásobně vrátit.

Jak se Brňané dozví o existenci portálu BrnoPoint.cz?

Portál provozujeme již několik let, propagujeme ho sporadicky v některých brněnských časopisech, které jsou distribuovány zdarma. Dále spolupracujeme nově s brněnskou Zoologickou zahradou, jejímiž branami projde ročně cca 300 tisíc návštěvníků a ti se tuto informaci dozví z letáku, který obdrží zároveň se vstupenkou. Později počítáme i s billboardem umístěným v prostorách Zoo.

A to není všechno!

Firmy, které provedou registraci na portále BrnoPoint.cz na základě informací uvedených v reklamním letáku, který obdrží u pokladny Zoo při zakoupení vstupenky nebo z reklamy na billboardu umístěným ve venkovních prostorách Zoo, přispějí naším prostřednictvím na provoz Zoo Brno ročně částkou 100 Kč, avšak jen po dobu trvání jejich registrace. Podmínkou je též uhrazení ročního poplatku ve výši 365 Kč. Ze všech pak zaregistrovaných firem v daném měsíci obdrží vylosováním z každých deseti firem jedna z nich, rodinnou vstupenku (2 dospělí + 3 děti) do Zoo Brno v ceně 450 Kč a navíc jako bonus stírací los v ceně 50 Kč.

A jak zaregistrovat Vaši firmu?

V rubrice „SLUŽBY A ŘEMESLA“ klikněte na „PŘIDAT FIRMU“ a vyplňte následující formulář a dejte „ODESLAT“. Dle uvedené činnosti v popisu firmy, zařadíme pak tuto do konkrétní podsekce. Další bližší informace najdete při případné registraci. Děkujeme.

DIVES club s.r.o.
provozovatel portálu
mobil: 777 909 696
e-mail: brnopoint@email.cz