Vážená paní majitelko, vážený pane majiteli firmy,

děkujeme za Váš projevený zájem prezentovat Vaši firmu na brněnském informačním a zábavním portále www.brnopoint.cz, v nově zřízené sekci "SLUŽBY A ŘEMESLA".

Ve Vaší firemní prezentaci bude uvedeno:

Název a adresu firmy, popis její činnosti, kontaktní údaje, URL adresa firemního webu s proklikem na tento web, proklik na mapu vč. GPS, kde se firma nachází a popř. i další údaje, které si objednavatel firemní prezentace přeje zveřejnit. Cena prezentace na dobu jednoho roku činí 365 Kč (symbolicky 1 Kč denně), za uvedení prezentace firmy v 1-3 podsekcích. Na základě této objednávky bude objednavateli firemní prezentace vystavena faktura na výše uvedenou částku. Firemní prezentace bude realizována provozovatelem portálu max. do 3 pracovních dnů a to po úhradě fakturované částky, tj. jejím připsáním na bankovní účet provozovatele portálu.

Pokud tedy budete mít o tuto službu zájem, vyplňte prosím níže uvedené požadované údaje. Jestliže máte některé tyto informace uveřejněny na Vašem firemním webu, můžeme je opsat a ušetřit Vám tak Váš čas.

DIVES club s.r.o.
provozovatel portálu
mobil: 777 909 696
e-mail: brnopoint@email.cz

 

Formulář k vyplnění: