Vážená paní majitelko, vážený pane majiteli firmy,

děkujeme za Váš projevený zájem prezentovat Vaši firmu na brněnském informačním a zábavním portále www.brnopoint.cz, v nově zřízené sekci "SLUŽBY A ŘEMESLA".

Ve Vaší firemní prezentaci uvedeme:

Název a adresu firmy, popis její činnosti, kontaktní údaje, URL adresa firemního webu s proklikem na tento web, proklik na mapu vč. GPS, kde se firma nachází a popř. i další údaje, které si objednavatel firemní prezentace přeje zveřejnit. Cena prezentace činí jednorázově 500 Kč na dobu neurčitou za uvedení prezentace firmy v 1-3 podsekcích a to dle činnosti firmy. Na základě této objednávky bude objednavateli firemní prezentace vystavena faktura na výše uvedenou částku. Firemní prezentace bude realizována provozovatelem portálu max. do 3 pracovních dnů a to po úhradě fakturované částky, tj. jejím připsáním na bankovní účet provozovatele portálu.

V případě přetrvávajícího zájmu o tuto službu, vyplňte prosím níže uvedené požadované údaje. Jestliže máte některé tyto informace zveřejněny na Vašem firemním webu, můžeme je částečně nebo zcela opsat a ušetřit Vám tak Váš čas. Váš souhlas potvrďte v registračním formuláři.

Využitím této naší nabídky nemáte v podstatě co ztratit, můžete časem jen získat! A navíc nám registrací Vaší firmy pomůžete rozšířit portfolio informací pro Brňany souvisejících s Brnem a zároveň poskytnete tím pro ně často vyhledávanou službu.

Pokud dojde k nějakým změnám údajů uvedených v prezentaci, žádáme Vás, abyste nám tyto co nejdříve nahlásili, abychom mohli provést jejich opravu či doplnění.

DIVES club s.r.o.
provozovatel portálu
mobil: 777 909 696
e-mail: brnopoint@email.cz

 

Formulář k vyplnění: