Děkujeme za Váš zájem propagovat Vaše gastronomické zařízení na brněnském informačním a zábavním portále www.brnopoint.cz v sekci "KAM V BRNĚ – Na dobré jídlo a pití".

V propagaci bude uveden název podniku vč. jeho adresy, dále např. jeho krátký popis, proklik na fotogalerii, menu, otevírací doba, mapa, kontakty, aktivní URL adresa s proklikem na webové stránky podniku.

Cena za propagaci činí jednorázově 500 Kč a to na dobu neurčitou. Na základě vyplněného a odeslaného níže uvedeného formuláře, bude Vám zaslána faktura. Propagace bude realizována max. do 3 pracovních dní po úhradě fakturované částky, tj. jejím připsáním na bankovní účet dodavatele inzerce.

Pokud dojde k nějakým změnám údajů uvedených v propagaci, žádáme Vás, abyste nám tyto co nejdříve nahlásili, abychom mohli provést jejich opravu či doplnění.

Kromě výše uvedeného, Vám můžeme nabídnout inzerovat konané gastronomické akce a to buď v sekci „KAM V BRNĚ“ na dobu až 90 dnů před začátkem konané akce, cena činí 150 Kč a nebo v sekci "POZVÁNKA NA AKCE V BRNĚ" (střední sloupec). V této inzerci je uvedeno ve dvou řádcích základní informace o dané akci, s proklikem na URL adresu této akce. Cena činí 300 Kč za první měsíc zveřejnění, za každý další den zveřejnění 6 Kč.

DIVES club s.r.o.
provozovatel portálu
mobil: 777 909 696
e-mail: brnopoint@email.cz

 

Formulář k vyplnění: