Dobrý den,

děkujeme za Váš projevený zájem prezentovat Vaši firmu na brněnském informačním a zábavním portále www.brnopoint.cz, v nově zřízené sekci „Služby a řemesla“.

Ve firemní  prezentaci je uvedeno:
Název a adresa firmy, popis její činnosti, kontakty, URL adresa firemního webu s proklikem na tento web, proklik na mapu vč. GPS, kde se firma nachází a popř. i další údaje, které si zákazník přeje zveřejnit. Cena prezentace na dobu jednoho roku činí 180 Kč (uvedení v 1 podsekci), příp. 270 Kč (uvedení ve 2 podsekcích).

Pokud tedy budete mít o tuto službu zájem, zašlete nám prosím výše uvedené požadované údaje, vč. fakturační adresy a e-mailu pro fakturaci. Jestliže máte tyto informace na Vašem webu, můžeme je opsat a ušetřit Vám tak Váš čas, a nebo můžete přímo vyplnit formulář uvedený níže.

Jen pro Vaši informaci: portál je koncipován formou rozcestníku, provozujeme ho již 15 let, denně ho navštíví cca 15 - 18 tis. uživatelů. Informace a služby uvedené na portále budeme postupně dále rozšiřovat, např. o inzerci zdarma, tímto se zajisté pak zvýší i počet návštěvníků portálu.

Kromě výše uvedeného, Vám na portále můžeme nabídnout textovou nebo plošnou grafickou reklamu. V případě zájmu nás kontaktujte. Zaslali bychom Vám její ceník s objednávkou.

S přáním hezkého a úspěšného dne

Karel Smrčka
DIVES club s.r.o.
mobil: 777 909 696
e-mail: brnopoint@email.cz

 

Formulář k vyplnění: